Elancyl

Elancyl to marka kosmetyków do pielęgnacji ciała z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku. Oferta produktowa Elancyl jest bardzo bogata i obejmuje szeroką gamę kosmetyków do walki z cellulitem, wiotczejącą i starzejącą się skórą, a także produktów wspomagających wyszczuplanie. 

Kosmetyki Elancyl powstają z wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych, które wnikają w najgłębsze warstwy skóry. Najlepsze rezultaty daje stosowanie kosmetyków Elancyl wraz z masażem antycellulitowym. 

W 1978 roku Elancyl po raz pierwszy wykorzystał kofeinę, która aktywnie wspomaga spalanie tłuszczów. Następnie marka wypuściła na rynek swoje kultowe produkty oparte na działaniu bluszczu i ruszczyka kolczastego. Kolejne lata rozwoju marki przynoszą innowacyjne produkty – 14-dniową kurację wyszczuplającą w ampułkach, koncentrat antycellulitowy, serum wyszczuplające, krem Elancyl Cellu Slim aż do 2016 roku, kiedy do sprzedaży trafia seria Elancyl Slim Design. 

Marka do tej pory aktywnie wykorzystuje w swoich kosmetykach dobrodziejstwo naturalnych składników, takich, jak kofeina, bluszcz czy witamina E, zapewniając, że w połączeniu z masażem antycellulitowym dadzą one widoczne i długotrwałe efekty.

Dodano do listy życzeń