Colway

Colway to marka kosmetyków specjalizujących się w produktach z kolagenem naturalnym. Kolagen to jeden z kluczowych składników odpowiadających za jędrność i elastyczność skóry. Spadek produkcji kolagenu wiąże się między innymi z suchością skóry, powstawaniem cellulitu czy łamliwością włosów.

Colway posiada w swojej ofercie całą gamę produktów wykazujących dobroczynne działanie na skórę i włosy. Kolagenowe SPA pozwala skórze i włosom na odzyskanie witalności, zdrowego wyglądu, a także odżywia je i pielęgnuje. 

Kosmetyki Colway charakteryzują się prostym, naturalnym składem, który przez wiele lat nie uległ zmianie i do tej pory cieszy się wysoką skutecznością i uznaniem klientów. Kolagen marki Colway to żywe molekularne białko pochodzenia rybiego, które jest bardzo bliskie w budowie do kolagenu ludzkiego. Kolagen wraz z elastyną tworzą na skórze "siateczkę", odpowiedzialną za zachowanie jej jędrności i elastyczności. 

Produkty Colway pielęgnują zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Producent ma w swojej ofercie całą gamę specjalistycznych kosmetyków do ciała (produkty ujędrniające i ultranawilżające), kosmetyków do twarzy (produkty na dzień i na noc, preparaty nawilżające i ujędrniające), a także produkty do włosów (kolagenowy szampon i odżywka). 

Dodano do listy życzeń