LUMINOSA to miejsce, w którym poszukiwania odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała stały się łatwe i przyjemne. 

Podczas pracy nad tworzeniem firmy zadbaliśmy o to, aby marki dostępne w naszym sklepie były starannie wyselekcjonowane. Polegamy jedynie na sprawdzonych i doświadczonych producentach kosmetyków, którzy przez lata zapisali się w pamięci konsumentów jako ci niezawodni i godni zaufania. 

Zakupy w Luminosa to gwarancja, że kosmetyki są w 100% oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta, lub od autoryzowanego europejskiego dystrybutora. Wszystkie kosmetyki zostały przebadane i dopuszczone do użytku przez organy Unii Europejskiej.

Zależało nam również na tym, aby cały proces zakupów przebiegał jak najszybciej i najwygodniej. LUMINOSA zapewnia swoim Klientom najpopularniejsze opcje wysyłki, łatwe zwroty, dostęp do szybkich płatności i podglądu śledzenia zamówienia na każdym etapie.

Dostawa jest zawsze darmowa. Wszystkie kosmetyki dostępne na stronie znajdują się w naszym magazynie w Polsce i są gotowe do wysyłki natychmiast. Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia i przeważnie paczki znajdują swoich odbiorców już nazajutrz :)

Doceniamy swoich stałych Klientów - specjalnie dla nich przygotowaliśmy programy lojalnościowe, które wiążą się z atrakcyjnymi zniżkami i darmowymi produktami. Już w pierwszym zamówieni znajdziesz ulotkę z kodem rabatowym na kolejne zakupy :)

LUMINOSA to firma nowoczesna i podążająca za zmieniającym się światem. Na uwadze mamy nie tylko promocję najwyższej klasy kosmetyków, ale również troskę o środowisko naturalne. Wszystkie opakowania, w których wysyłamy dostępne w naszym sklepie produkty nie zawierają plastiku. 

Stosujemy najlepsze praktyki handlowe, a nasz regulamin jest zgodny z zaleceniami UOKiK. Ewentualne zwroty są bezproblemowe i darmowe.

Pomogliśmy już setkom klientów poszukujących odpowiednich kosmetyków klasy premium do pielęgnacji twarzy i ciała. Dziękujemy za zaufanie. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania. Każda opinia na temat działania naszego sklepu będzie dla nas cenna.

Dodano do listy życzeń