Timexpert SRNS

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS to seria kosmetyków anti-aging o kompleksowym działaniu odżywiającym i ujędrniającym. Kosmetyki wykazują silne działanie przeciwstarzeniowe i rewitalizujące.

Na początek przygody z tą ekskluzywną serię zaawansowanych biotechnologicznie kosmetyków przeciwstarzeniowych polecamy dwa zestawy promocyjne - jeden zawierający krem na dzień i na noc, a drugi zawierający kultowe serum oraz krem uzupełniający działanie koncentratu.

Opinie naszych klientów regularnie stosujących kosmetyki Germaine de Capuccini Timexpert SRNS jednoznacznie potwierdzają, że odpowiednio dobrane produkty w zestawie działają synergicznie i pozwalają najszybciej zauważyć efekty działania, a efekty utrzymują się przez dłuższy czas.

Dla niezdecydowanych na zestaw, rekomendujemy nasze przeciwstarzeniowe bestsellery - krem Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Pro 60+, klem na noc SRNS High Recovery, lub krem na dzień SRNS Intensive Recovery. Doskonale sprawdzą się one w ramach codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej, suchej, a nawet tej bardzo suchej i wiotkiej.

Osobom, które przyzwyczajone są do swoich codziennych kosmetyków, ale są ciekawe efektów działania prestiżowej marki Germaine de Capuccini polecamy serum do twarzy Repair Night Progress, lub świetne kosmetyki na okolice oczu serii Timexpert SNRS, które są prawdopodobnie jednymi z najlepszych preparatów anti-aging pod oczy w naszym sklepie.

Dodano do listy życzeń