Bodyshock Bodycare Solutions

Bodyshock marki Mesoestetic to spersonalizowane kosmetyki do pielęgnacji ciała. Głównym przeznaczeniem kosmetyków z serii Bodyshock jest redukcja lub eliminowanie wszelkich niedoskonałości pojawiających się na ciele, takich jak cellulit, wiotczenie skóry czy rozstępy. 

Działanie produktów opiera się na kompozycji składników aktywnych, w tym L-karnityny. L-karnityna transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe do mitochondriów, przez co jest niezwykle skutecznym składnikiem zabiegów lipolitycznych. Składnik ten wykazuje także silne działanie ujędrniające i przeciwzapalne, dlatego też znajduje się we wszystkich produktach z gamy Bodyshock. 

Produkty z serii Bodyshock zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapobiegać i niwelować niedoskonałości skórne powstające w różnych obszarach ciała. Produkty różnią się nie tylko składnikami aktywnymi, ale także teksturą, ponieważ każdy obszar ciała wymaga innej pielęgnacji i indywidualnego podejścia. 

Kuracja produktami z serii Bodyshock daje doskonałe efekty juz po pierwszym zastosowaniu, zaś pełne efekty widoczne są po odbyciu pełnych 10 kuracji. 

Dodano do listy życzeń